o nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlowo-usługową. Działamy na rynku
z powodzeniem od 2003 r.

W ciągu wieloletniej działalności, dzięki wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej i monterskiej, a także profesjonalnemu podejściu do każdego klienta, zyskaliśmy miano partnera godnego zaufania, a grono naszych zadowolonych klientów powiększa się z każdym rokiem.

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wachlarz usług w zakresie klimatyzacji oraz wentylacji.

wentylacja Kraków

 
Projektowanie
 
 

Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, począwszy od małych pomieszczeń usługowych, przez lokale gastronomiczne, kuchnie, pomieszczenia biurowe, serwerownie po duże obiekty przemysłowe i handlowe.

wentylacja Kraków

 
Montaż i serwis
 
 

Ekipy montażowe posiadają stosowne kwalifikacje do wykonywania zleconych prac montażowych, konserwacyjnych lub serwisowych. Dokładamy wszelkich starań aby zastosowane przez nas materiały były jak najlepszej jakości, oferując przy tym sprawdzone urządzenia renomowanych marek.

wentylacja Kraków

 
 
Dostawy
 
 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy CLIMAVENETA będącej największym producentem urządzeń klimatyzacyjnych w Europie i piątym producentem w rankingu światowym. Współpracujemy również z firmą GENERAL, MITSUBISHI ELECTRIC, FUJITSU, SAMSUNG, MIDEA, LG, VTS.

Decydując się na współpracę z nami wybierają Państwo rzetelność, profesjonalizm, dobrą jakość oraz przystępną cenę oferowanych usług.

Zapraszamy do współpracy!!!