CCD 0030R - 0036T

Agregat wody lodowej RACK (26,6 – 39,1 kW)

Agregat wody lodowej RACK CCD 0030R – 0036T to urządzenie używane w różnego rodzaju centrach danych, serwerowniach itp.  gdzie należy zapewnić chłodzenie. Jednostka może pracować przy wysokich obciążeniach cieplnych oraz dużym zagęszczeniu szafy (ponad 40 kW/m2). Agregat chłodzący mieści się z tyłu szafy i jest zarządzany przez dynamiczny system, który dostosowuje parametry pracy do wymagań. Urządzenie występuje w różnych konfiguracjach pozwalających dostosować jednostkę w zasadzie do każdych wymagań. Agregat podczas chłodzenia dostarcza zimne powietrze o temperaturze 18-20 oC do szafy RACK. Nadaje się także do zastosowania w szafach z nowoczesnymi serwerami kasetowymi.

Wersje:

  • STD – Wersja z pojedynczym wymiennikiem wody lodowej;
  • DUAL – Wersja z podwójnym wymiennikiem wody lodowej.

Właściwości urządzenia:

  • WYSOKA SPRAWNOŚĆ:

Jednostki CRCD łączą wysoką sprawność wynikającą z zastosowania nowoczesnych wentylatorów EC i  układu bezpośredniego odparowania za sprężarką inwerterową oraz niskie zużycie energii. W porównaniu do tradycyjnych sprężarek ON/OFF zastosowane rozwiązanie potrafi zmniejszyć zużycie energii nawet o 50% przy częściowym obciążeniu.

  • ELASTYCZNOŚĆ:

Zarówno wersja do zabudowy i rzędowa są przystosowane do podłączenia zasilania zarówno od góry i od dołu. Umożliwia to szybki i łatwy montaż w każdych warunkach.

  • REDUNDANCJA:

Obydwie dostępne wersje urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić pełną redundancje działania systemu chłodniczego. Zostało to osiągnięte dzięki zastosowaniu dwóch niezależnych obiegów, każdy z niezależnym modułem hydraulicznym. Pozwala to przyłączyć pierwszy obieg do obiegu pierwotnego z Freecooling, a drugi do agregatu wody lodowej.

  • MINIMALIZACJA ZAJĘTEGO MIEJSCA:

Agregat zainstalowany jest w tylnej części szafy i nie zajmuje przestrzeni, w której znajdują się serwery w odróżnieniu od innych rozwiązań, które zmniejszają ich liczbę w rzędzie.

  • MODUŁOWOŚĆ:

Jednostki CRCD charakteryzują się standardowymi wymiarami szaf RACK. Dzięki temu idealnie nadają się do wszelkich centrów danych, serwerowni itp.

  • DYNAMICZNE STEROWANIE:

Optymalne sterowanie temperatury za pomocą 4 niezależnych czujników temperatury podłączonych do  wentylatorów działających w dwóch trybach: modulacji i niezależnym.

Pliki do pobrania:

Ulotka